TÖDOK Facebook Sayfası TÖDOK Twitter Sayfası TÖDOK Instragram Sayfası

Türkiye'nin en tecrübeli uzman kadrosu...

(0212) 466 10 66 (pbx) - (0553) 135 68 55

TÖDOK - Türkiye Özel Dil Okulları

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSU

TÖDOK IELTS KURSLARI

Tödok, Ielts hazırlık programlarında çok ilerleme kaydetmiş ve başarı devamlılığını uzun vadede elde etmiştir. Uluslararası sınav programlarında ilk sıraya yerleşen Ielts, sınav hazırlık eğitimi içinde ihtiyaç oluşturmuştur. Ielts hazırlık eğitiminin en yoğun ve başarıya ulaşan kurumu da Tödok olmuştur.

Tödok eğitimlerinde, Ielts için tüm güncel kaynaklar kullanılmaktadır. Bu eğitimler neticesinde öğrenciler sınavda sürpriz yaşamamakta ve rahat bir sınav süreci geçirmektedirler.

Tödok Ielts öğretmenleri, her öğrencinin seviyesi ve hedef skoruna göre ayrı program yapmakta ve öğrencilerine sunmaktadır. Karşılıklı uyum çerçevesinde götürülen derslerin öğrenci üzerindeki sorumluluğu da önemlidir. Öğrencinin emek vermesi, yüksek performansta olması ve öğretmenin tüm direktiflerini izlemesi gerekmektedir. Karşılıklı çalışma neticesinde başarı kaçınılmazdır.

Tödok kurslarında Ielts eğitimleri birebir verilmektedir. Grup halinde gelen öğrenciler kabul edilir ve ders verilir. Ancak aynı alt yapıda ve aynı hedef skor isteğinde olmalıdırlar.

Ielts eğitimi için İstanbul ve Türkiye genelinde yoğun talepler almaktayız. Tüm öğrenci adaylarımıza ve mezunlarımıza teşekkür ederiz.

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

NEDEN TÖDOK'U TERCİH ETMELİYİM?

IELTS sınavına öğrencilerimizi deneyimli hocalar eşliğinde hazırlamak temel ilkemizdir. Kurumumuz hocaları en az 6 -10 yıllık deneyimi olan bu sınava defalarca girmiş ve sınav sistemini çok iyi tanıyan hocalardır. Öğrencilerimize sunulan kaynakların tümü güncel kaynaklardır. Sınav sistemine en yakın metodlar ile öğrencilerimizi IELTS sınavına yetiştiriyoruz.

- Tödok ielts eğitimlerinde olgunlaşmıştır. Sınıf eğitimlerinde başarı oranı düşük olduğundan birebir eğitim sürecine geçmiştir.
- Tödok birebir ielts eğitimlerinde skor kaybı yaşamayan kurumdur.
- Her öğrencinin öğrenebilme yeteneğine göre hareket eder ve ona göre Ielts teknikleri uygular.
- Tödok çalışanları; sınav kaydı, yeri, zamanı ve gerekli evrakları öğrenci ile birlikte yerine getirmektedir.


BİRE BİR EĞİTİM TAKVİMİ

  HAFTALIK GÜN SAYISI HAFTALIK DERS SAATİ TOPLAM SÜRE
30 saat 2 gün 4 - 6 saat 7 hafta
40 saat 2 - 3 gün 6 - 8 saat 9-10 hafta
50 saat 2 - 3 gün 6 - 8 saat 10-12 hafta
60 saat 2 - 3 gün 6 - 8 saat 14-16 hafta
70 saat 2 - 3 gün 8-10 saat 15-16 hafta
Bir ders 50 dakika olup, gün ve saatler öğrenci ile karşılıklı düzenlenmektedir.